X
تبلیغات
اخبار بازی Warface

بازی های کنسول نسل جدید

اخبار بازی Warface

ر
Warface
که در سال 2013 راه اندازی شده است، یک تیرانداز نظامی است که بر پایه ای از ریزه کاری، حرکات نرم و صاف و تصاویر تیز ساخته شده است. این احتمالا به عنوان جای تعجب کمی به نظر می رسد که در ابتدا توسط Crytek ایجاد شده است، اما این بازی بسیار موفق بوده است که تیم توسعه استودیوی خودش را به نام Blackwood Games شکل می دهد. Blackwood تضمین می کند که با نزدیک شدن به ناشر My.com، Warface همیشه آتش سوزی های شدید، مجموعه ای از حالت های رقابتی و مجموعه ای از ماموریت های تعاونی تحت هدایت داستان را جذب می کند.

 

این کنسرو شده در CryEngine 3.5 ساخته شده است، کمی از مقیاس پذیری فن آوری بسیار قدرتمند اما قانع کننده است. با تشکر از این پایه، Warface به خوبی در محدوده وسیعی از سکوها اجرا می شود و به نظر می رسد این کار بسیار خوب است. پس از همه، این موتور موتور کرایسیس است و لذت بردن از این تصاویر فوق العاده - و همچنین نانوسیم های بدنام خود را - در یک بازی آزاد به بازی.

 

در بالای همه اینها، یک جریان سالم از به روز رسانی رایگان تضمین می کند که Warface اغلب چیز تازه و هیجان انگیز جدید را برای دیدن و انجام می دهد. البته این کار باعث می شود که بازیکنان از بین بروند، بدین معنی که همیشه اهداف انسانی برای گلوله های شما وجود دارد. این همه به یک بسته اضافه می شود که کمی بیشتر از تلاش شما برای بازی به طور متوسط ​​ارائه می دهد و ما
قصد داریم به شما نشان دهیم که چرا این مورد وجود دارد
.

بسیاری از تیراندازان آزاد برای بازی برای زمان خود وجود دارند، اما تعداد کمی از کمپین های اختصاصی همکاری را ارائه می دهند. Warface می کند، و این انواع باعث می شود که آن را از جمعیت جدا شود. حالت PvE مبتنی بر داستانش شامل 9 عملیات خاص است که واکنش ها و تاکتیک های پنج نفره تیم شما را تست می کند. یکی از این عملیات، The Great White، یک ماموریت بقاء مبتنی بر موج است که در یک شیشه شیشه ای و آسمان خراش کروم قرار دارد. به طور خلاصه، شما می توانید دست خود را در Anubis، که در آن شما باید یک کارخانه سایبورگ را در داخل هرم مصر نابود کنید، امتحان کنید. برای زمان بسیار گرمتر، آتشفشان را به زمین بفرستید، جایی که تیم شما حملهی یک ایستگاه تحقیقاتی آفریقایی را پیش از انجام یک پیاده روی با یک برجک امنیتی اورسولا آغاز کرد. او بسیار ناراحت و گلوله می کشد.

هر ماموریت قابل بازی مجدد است، پاداش های مختلف را در مشکلات بیشتر ارائه می دهد. به عنوان مثال، حالت عادی دو برابر میزان پاداش ها را آسان می کند، اما طبق آمار فقط 7 درصد از تمام جوخه ها موفق هستند - بنابراین بهتر است خودتان را برای یک چالش آماده کنید. بازیکنانی که بیشترین توانایی را دارند می توانند پاداش های پولی خود را در حالت حرفه ای دو برابر کنند، در حالی که دشمنان که آسیب های فراوان زیادی را برای دانش کلاس های متمرکز و کار گروهی هماهنگ می کنند. با توجه به شانس ارائه شده برای موفقیت در نرمال، با این حال، ما شانس ما را به اندازه کافی نیست.

Battle Royale هم اکنون خشم است و Warface به حزب پیوسته است. این حالت مکانیسم قوی بازی را به دست می دهد و آنها را به مجموعه ای آشنا برای هر شخصی برای خود اعمال می کند، هرچند در این یکی کمی پایین تر از اتوبوس ها وجود دارد. این بازی شامل 32 بازیکن برای زنده ماندن می باشد، ممکن است کوچکتر از نسخه های سنتی 100 نفره از حالت مورد استفاده شما باشد، اما این بزرگترین درگیری است که Warface تا به امروز دیده است، و این به شما یک جایگزین بزرگ در این بازی می دهد امضا تنگ، مسابقات نزدیک به چهارم.

 

Warface در نبرد Royale در ابتدا به Mojave، یک نقشه پخت و پز در زیر آفتاب داغ محدود شد، اما از آن زمان تا زمان گسترش نقشه پریپیات مجموعه محرومیت منطقه نیز گسترش یافته است. ویرانگری هایی که توسط چرنوبیل انجام می شود، به عنوان منطقه ای بزرگ محسوب می شود که ذرات رادیو اکتیو توسط طوفان های گسترده گسترش می یابد تا منطقه ای قابل پخش را از بین ببرد تا زمانی که یک سرباز به سمت چپ حرکت کند. در حالی که Royale نبرد تنها بخشی از Warface است، می تواند این حالت باشد که در ابتدا شما را جذب می کند.

جنگ با 20 نقشه و ده حالت جنگی است

PvP Warface دقیقا نوعی ضرب وشتم چند نفره ای است که شما از یک تیم توسعه می خواهید که در Crysis آن را احیا کند. و به لطف پشتیبانی و به روز رسانی های ثابت، جامعه بازی به طور مداوم فعال بوده است، به این معنی که همیشه می توانید یک بازی پیدا کنید.

بازیکنان رقابتی می توانید نبرد در سراسر ده حالت مختلف برای میدارد کلاسیک مانند Deathmatch تیم و کاشت بمب کار، از فوق نبرد رویال،. همچنین در ترکیب حالت های بیشتر مبتکر مانند طوفان، که در آن تیم حمله باید اهداف خاص تصرف خود به عنوان مدافعان تلاش برای آنها مختل، و تخریب، که در آن شما با استفاده از رادیو به حمله هوایی به پایگاه مخالفان هستند.

 

از لحاظ مکان، یک تعداد کمی سخاوتمندانه از انبارهای نفت، چوب لباسی، مزارع، جنگل ها، و مناطق مرکز شهر در سراسر 20 نقشه Warface به وجود دارد. به طور خلاصه، آنها یک ترکیب خوب از برخورد نزدیک، متوسط ​​و بلند مدت را ارائه می دهند، که به این کمک می کند که بازی تازه و متفاوت از بازی به مطابقت. بسیاری از نقاط پنهان خوب نیز وجود دارد.

منبع : 
https://www.pcgamesn.com/warface/warface-f2p-shooter

+ نوشته شده در پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸ساعت ۰۱:۵۰ توسط مجید سوزوکی دسته : نظر(0)